Дитячий візок супермаркет з продуктами, іграшка для дітей продуктовий візок, дитячий ігровий набір
Дитячий візок супермаркет з продуктами, іграшка для дітей продуктовий візок, дитячий ігровий набір
На візочку🛒 надійно закріплений кошик повний яскравих овочів🌽 та фруктів🍏.
З таким набором можна придумати безліч захопливих ігор😍.
Сюжетно -рольві ігри в "магазин 💙", "пікнік🌶️" та багато інших, що підкаже дитяча уява.
Кошик на візочку 🛒 можна зняти та гратися окремо.
У ньому зручно переносити не тільки фрукти та овочі, а й різноманітний посуд, пісочні набори та інші іграшки.
Розмір кошичка дозволяє брати його на прогулянку, у пісочницю☀️
🌈Міцний корпус, надійні колеса та ручка роблять візочок маневровим та стійким до перекидань.
Всього у наборі 8 овочів🥒🥕 та 8 фруктів🍏🍐. Всі вони виготовлені з якісних матеріалів, безпечні, міцні та подарують море радості Вашій дитині.
❕Розмір :46*44* 26 см
Пакування– яскрава коробка 📦 37х27,5х19,3 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Іграшкові продукти |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 16-20 |
| Колір | Блакитний |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Висота | 460 мм |
| Призначення | |
| Призначення | Детская тележка супермаркет с продуктами, игрушка для детей продуктовая тележка, детский игровой набор |
- Ціна: 920 ₴







