Набір стіл та стільчик для дітей регульований, дитячий столик для творчості, дитяча парта зі стільцем, дитячий стіл для малюків
Набір стіл та стільчик для дітей регульований, дитячий столик для творчості, дитяча парта зі стільцем, дитячий стіл для малюків
Одні з найкращих дитячих наборів, в яких МОЖНА РЕГУЛЮВАТИ
🎨 Столик для творчості— функціональний комплект для малювання, навчання й ігор, що включає зручний стільчик та корисні аксесуари.
🪑 Комплектація:
✅ 1 стільчик
✅ 2 полиці для зберігання
✅ 2 кошика для дрібниць
✅ рулон із розмальовкою (змінний)
✅ упаковка: коробка
📐 Столик:
Ширина: 71 см
Глибина: 64 см
Висота: 49 / 53 / 57 см (3 рівні)
Розмір стільниці: 58 × 53 см
📏 Стільчик:
Габарити: 34 × 33 × 45–49 см
Сидіння: 29 × 25 см
Висота до сидіння: 28 / 30 / 32 см (3 рівні)
🔧 Матеріали: МДФ + пластик
🎨 В двох кольорах
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид столу за своїм призначенням | універсальний |
| Наявність надбудови | Так |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість столів у групі | 1 шт. |
| Тип | Стіл |
| Вікова група | Для дітей |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 710 мм |
| Глибина | 640 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 580 мм |
| Глибина стільниці | 530 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ покритий пластиком |
| Опори | пластик |
| Комплектація | |
| Стільчик | 1 шт. |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Трансформація столу в мольберт | Ні |
| Підсвічування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599 ₴






