Дитячі інтерактивні ігрові ходунки каталка + багатофункціональний столик 2 в 1, музичні ходунки для дітей
Дитячі інтерактивні ігрові ходунки каталка + багатофункціональний столик 2 в 1, музичні ходунки для дітей
💙Каталка-ходунки + столик 2 в1 — це стильний і функціональний помічник для малюків, які тільки починають вчитися ходити.
Модель оснащена зручною ручкою для підтримки та стійкими колесами, які забезпечують плавний рух і безпеку під час ходьби.
Яскраві кольори та веселі елементи на ігровій панелі не тільки привертають увагу, але й розважають дитину, стимулюючи її сенсорні та моторні навички.
😇Це ідеальний вибір для малюків, які роблять свої перші кроки у світі відкриттів і ігор!
Характеристики:
Розміри: 42 x 40 x 40 см
Колеса: 4 поворотних колеса для легкості руху
Ігрова панель столик : музичні та світлові ефекти для розваг
Батарейки : загалом потрібно 5 шт АА
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Ігрова панель |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 42 см |
| Призначення | |
| Призначення | Детские интерактивные игровые ходунки каталка + многофункциональный развивающий столик 2 в 1, музыкальные ходунки для детей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 570 ₴






