Дитячий медичний ігровий набір лікаря з візком 26 предмети, інтерактивна іграшка для дітей лікарня з аксесуарами
Дитячий медичний ігровий набір лікаря з візком 26 предмети, інтерактивна іграшка для дітей лікарня з аксесуарами
Подаруйте дитині можливість відчути себе справжнім стоматологом з ігровим набором лікаря 👩⚕️🧑⚕️🏥
Набір включає 26 реалістичних аксесуарів, серед яких - стетоскоп зі звуком серцебиття, термометр 🌡️ і оглядове дзеркальце з підсвічуванням, безтіньова лампа з підсвічуванням 🌟 рентген-екран і модель щелепи зуби
Ігровий візок-трансформер легко перетворюється з медичного візка на стоматологічний, що дозволяє придумувати безліч сюжетів для гри.
Всі елементи виготовлені з міцного і безпечного пластику, а коліщатка на візку забезпечують зручне пересування.
Під час гри дитина розвиває уяву, дрібну моторику і комунікативні навички, дізнаючись більше про професію лікаря і стоматолога.
🖇️Розміри: 33 - 30,5 - 68,5 см
Світлозвукові ефекти приладів працюють від батарейок (входять в комплект).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Набір юного доктора |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 21-30 |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 265 мм |
| Довжина | 465 мм |
| Висота | 1115 мм |
| Призначення | |
| Призначення | Детский медицинский игровой набор врача с тележкой 26 предмета, интерактивная игрушка для детей больница с аксессуарами |
- Ціна: 1 230 ₴












