Дитячий ігровий набір цуценят, набір іграшкових героїв із транспортом Собачий Патруль 9 шт, іграшка для дітей, набір фігурок Patro
Дитячий ігровий набір цуценят, набір іграшкових героїв із транспортом Собачий Патруль 9 шт, іграшка для дітей, набір фігурок Patrol
Ігровий набір улюблених героїв цуценят з транспортом 🐶
Скоріш вирушай у цікаві пригоди, рятуй своє місто 🌆 від постійних викликів разом зі своїми чотирилапими друзями 🐾
9 різних фігурок у комплекті🐶
🚘Машинки інерційні
Цуценята з машинок дістаються 🔝
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Ігровий набір з фігурками |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 9 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Персонажі | PAW Patrol |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Висота | 50 мм |
| Призначення | |
| Призначення | Детский игровой набор щенков, набор игрушечных героев с транспортом Собачий Патруль 9 шт, игрушка для детей, набор фигурок Patrol |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴






