Дитяча іграшка дерев'яний пазл алфавіту, логічна іграшка для дітей, розвиваюча іграшка для дитин
Дитяча іграшка дерев'яний пазл алфавіту, логічна іграшка для дітей, розвиваюча іграшка для дитин
Ця логічна іграшка познайомить дитину з абеткою🇺🇦, кольорами, тваринками 🐒🐶
Крім того, дитині потрібно буде знайти для кожної половинки свою пару
Матеріал: дерево 🌳
Вік: від 2 років
Розмір упаковки: 21,5-13-4см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Пазл-сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 40 мм |
| Призначення | |
| Призначення | Детская игрушка деревянный пазл алфавит, логическая игрушка для детей, развивающая игрушка для ребенка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴






