Дитячий мольберт магнітний двосторонній, дошка для малювання для маркерів, крейди та магнітів, іграшка для дітей Червона
Дитячий мольберт магнітний двосторонній, дошка для малювання для маркерів, крейди та магнітів, іграшка для дітей
Підлоговий, розбірний, регульований по висоті мольберт для юного митця
Ідеально підійде для поєднання гри та навчання, пізнання нових цікавинок і знань
Розвиває уяву творчі навички
Можливість малювання з двох сторін з одного боку крейдою, з іншого боку – маркером
Створюй свій власник всесвіт який в будь який момент можна змінити 🧽 або відредагувати, дитина не боїться по милятися☺️ та сміливіше опанує нові навички
Комплектація:
-двостороння магнітна досточка;
-набір на магнітах (український🇺🇦російський та англійський алфавіт🇬🇧цифри математичні знаки)
-Маркер універсальний
-крейда;
-наліпки
-губка для стирання🧽
Висота мольберту у зібраному вигляді: 95см
Розмір дошки: 43,5х29см

| Основні | |
|---|---|
| Тип мольберта | Дитячий |
| Матеріал | Пластик |
| Місткість полотна | 2 |
| Ширина | 435 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Висота | 950 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Призначення | |
| Призначення | Дитячий мольберт магнітний двосторонній, дошка для малювання для маркерів, крейди та магнітів, іграшка для дітей |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 1 400 ₴





