Дитячий ігровий планшет Галасливе подвір’я на фермі, іграшка для дитини, що розвиває, інтерактивний ігровий планшет
Дитячий ігровий планшет Галасливе подвір’я на фермі, іграшка для дитини, що розвиває, інтерактивний ігровий планшет
Ранній розвиток дитини 👧🧒 є одним з найголовніших періодів навчання 📚 , який має вплив на усе подальше життя людини, тому важливо зробити цей процес якнайцікавішим і найлегшим для малюка 👶
🌈Яскравий планшет з мультяшним оформленням та зображенням тварин, що живуть на фермі🐔🐄🐷
Іграшка має багато функцій:
8️⃣музичних інструментів та їх звуки
1️⃣2️⃣тварин та їх звуки
2️⃣пісеньки
1️⃣2️⃣мелодій
1️⃣2️⃣цікавих загадок
🇺🇦Іграшка озвучена українською мовою.
🙌🏻З такою іграшкою, дитина зможе в ігровій формі навчитися розрізняти музичні інструменти🎸🥁 по їх звучанню і познайомиться з тваринами 🐓🦆🐔і їх голосами 🔊
✅Планшет допоможе розвинути увагу, пам’ять, слухове і зорове сприйняття
🙌🏻Для роботи потрібно 3 батарейки типу ААА( не додаються)
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Ігровий тренажер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Вивчення мови |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 20 мм |
| Призначення | |
| Призначення | Детский игровой планшет Шумный двор на ферме, развивающая игрушка для ребенка, интерактивный игровой планшет |
- Ціна: 700 ₴









