Дитяча іграшка антигравітаційна машинка на пульті управління, іграшка для дітей машинка їздить по стінах
Дитяча іграшка антигравітаційна машинка на пульті управління, іграшка для дітей машинка їздить по стінах
Ця неймовірна машинка 🚙🚗з яскравим дизайном — справжній супергерой серед іграшок!
Вона вміє не лише швидко їздити по підлозі, а й дертися по стінах і навіть стелі😨😍
😇Завдяки унікальній системі всмоктування вона рухається вертикальними поверхнями, викликаючи захват у дітей та здивування у дорослих.
Компактна, легка, заряджається через USB 🔌, тож готова до нових пригод у будь-який момент.
Ідеальний подарунок для активних дітей, які люблять нестандартні іграшки 🧸
❗️❕Розмір: 16х7.5х4.5 см
Пульт дистанційного радіокерування
(працює від 3х батарейок типу ААА, в комплект не входять 🔋)
USB - кабель для підзарядки в комплекті 🔌
підсвічування💡
↕️їде вперед - назад;
🔄обертається;
⬆️⬇️їде по підлозі та по стінах.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Синій |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 45 мм |
| Призначення | |
| Призначення | Детская игрушка антигравитационная машинка на пульте управления, игрушка для детей машинка ездит по стенам |
- Ціна: 920 ₴






