Дитяча дерев'яна двустроння дошка мольберт, магнітний мольберт для дитини Маленький Фантазер, розвиваюча дошка для малювання
Дитяча дерев'яна двустроння дошка мольберт, магнітний мольберт для дитини Маленький Фантазер, розвиваюча дошка для малювання 2 в 1
Дерев’яний-двосторонній чемоданчик з магнітами у вигляді мольберту🎨
З однієї сторони можна писати крейдою🧑🎨друга сторона магнітна-для малювання водним маркером🖍 та складання картинок🖼
Розвиває дрібну моторику🤌Логічне мислення 🧐 Фантазію💭Творчі здібності Вашого малюка🧒
🗃️Комплектація:
🧩Набір магнітних пазлів🧲
🖍️Маркер з губкою
Крейда✍️
Книжка з прикладами📕
📐Розмір: 31х24х3см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип мольберта | Дитячий |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Висота | 30 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Дерево |
| Додаткові характеристики | |
| Підставка під палітру | Ні |
| Призначення | |
| Призначення | Детская деревянная двухсторонняя доска, магнитный мольберт для ребенка Маленький Фантазер, развивающий доска для рисования |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴








