Дитяча іграшка манекен для зачісок та макіяжу з аксесуарами, ігровий набір для дівчаток Перукар, лялька голова для зачісок
Дитяча іграшка манекен для зачісок та макіяжу з аксесуарами, ігровий набір для дівчаток Перукар, лялька голова для зачісок
🌈 У комплекті багато аксесуарів для створення яскравих образів: від гребінців і заколок, й до косметики, тож дитина зможе експериментувати із зачісками та макіяжем.
👱🏼♀️Волосся ляльки м’яке й густе, його легко розчісувати та прикрашати.
👧Під час гри дитина розвиває фантазію, дрібну моторику рук та почуття стилю. Це чудовий подарунок, який подарує години творчості та гарного настрою!
💖Розмір: 17,5х14х23 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Перукар, салон краси |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 175 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 230 мм |
| Призначення | |
| Призначення | Детская игрушка манекен для причесок и макияжа с аксессуарами, игровой набор для девочек Парикмахер, кукла голова для причесок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴







