Дитяча розвиваюча іграшка дерев'яний конструктор з інструментами 28 предметів, навчальна іграшка конструктор для дітей
Дитяча розвиваюча іграшка дерев'яний конструктор з інструментами 28 предметів, навчальна іграшка конструктор для дітей
Набір деревʼяних інструментів⚒️ та деталей конструктора 🔩 у боксі
28 предмета⚙️
Розвиває мислення🤔фантазію💭 дрібну моторику🤏
Вивчайте інструменти ⚒️ разом з набором юного конструктора🧒
Збирайте літаки✈️ машинки🚗 , тваринок 🐕🐎та власні цікаві історії
Справжнє дерево це завжди більш приємні тактильні відчуття👌 зроблено з екологічно чистого матеріалу🍃
📐Розмір коробки 📦: 20* 15*7 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість предметів в наборі | 21-30 |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 70 мм |
| Призначення | |
| Призначення | Детская развивающая игрушка деревянный конструктор с инструментами 28 предметов, обучающая игрушка конструктор для детей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴









