Дитяча розвиваюча іграшка набір інструментів із шуруповертом у валізі, іграшка для дітей набір інструментів на 98 деталей
Дитяча розвиваюча іграшка набір інструментів із шуруповертом у валізі, іграшка для дітей набір інструментів на 98 деталей
Головною особливістю набору є валіза, яка трансформується у робочий простір
До набору входять різні інструменти, в тому числі і дриль з насадками, який працює від батарейок. Кількість ігрових елементів дозволять хлопчику 🧑🔧 відчути себе справжнім майстром та ознайомитись з принципами роботи різних інструментів.
Шуропокрут працює від 2 батарейок типу АА (до комплекту не входять)
📍розмір валізи - 41х11х39 см;
📌розмір робочого простору - 41х39х71 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 71-100 |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | Кейс |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 410 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Висота | 110 мм |
| Призначення | |
| Призначення | Дитяча розвивальна іграшка набір інструментів із шурупокрутом у валізі, іграшка для дітей набір інструментів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴







