Дитяча іграшка футбольні ворота з м'ячем та насосом, дитячий футбол для дому та вулиці, спортивна іграшка для дітей
Дитяча іграшка футбольні ворота з м'ячем та насосом, дитячий футбол для дому та вулиці, спортивна іграшка для дітей
Цей набір дозволяє створити справжню футбольну гру вдома 🏠 чи на вулиці 🌞 !
У комплекті є ворота 🥅, надувний м'яч ⚽️ з насосом , для ще більшої захопленості гри.
Футбол ⚽️🥅розвиває швидкість, точність та координацію рухів у дитини.
🥅💙Пластикові ворота розміром 100*60*50 см
Ідеально 😇 підходить для активних ігор на свіжому повітрі чи вдома.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип гри | Футбол |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Висота | 600 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Призначення | |
| Призначення | Детская игрушка футбольные ворота с мячом и насосом, детский футбол для дома и улицы, спортивная игрушка для детей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴





