Дитячий складаний ігровий намет, дитячий манеж із кульками, ігровий манеж басейн із баскетбольним кільцем, Синій
Дитячий складний ігровий намет, дитячий манеж з кульками, ігровий манеж басейн з баскетбольним кільцем,
Дитячий намет ⛺️ — це функціональний і яскравий ігровий манеж, що стане чудовим місцем для активних ігор вдома або на вулиці.
Його легко встановлювати й складати, він не займає багато місця та підходить як для приміщення, так і для відкритого простору.
У комплекті є баскетбольне кільце 🏀 діаметром 15 см, яке робить гру ще цікавішою та сприяє розвитку координації у дитини.
Намет ⛺️ виготовлений із легких і безпечних матеріалів, не має гострих кутів і легко очищується від забруднень.
📌
Розмір намету: 117 × 98 × 73 см
Розмір пакування: 29 × 29 × 6 см
КУЛЬКИ 🎈
Кольорові кулі для сухого басейну розвивають дрібну моторику і покращують тактильне сприйняття дитини.
Такі кульки вчать дитину розпізнавати кольори й форми, а також допомагаю навчитися рахувати.
Кількість в наборі: 100 штук.
Розмір однієї кулі: 7 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Синій |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 980 мм |
| Довжина | 1170 мм |
| Висота | 730 мм |
| Персонажі | Єдиноріг |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Призначення | |
| Призначення | Детская складная игровая палатка, детский манеж с шариками, игровой манеж бассейн с баскетбольным кольцом, |
- Ціна: 1 210 ₴








