Дитяча іграшка футбольні ворота та баскетбольне кільце, дитячий футбол для дому, спортивна іграшка для дітей
Дитяча іграшка футбольні ворота та баскетбольне кільце, дитячий футбол для дому, спортивна іграшка для дітей
Цей набір дозволяє створити справжню футбольну гру вдома 🏠 чи на вулиці 🌞 !
У комплекті є ворота 🥅, надувний м'яч ⚽️ з насосом , для ще більшої захопленості гри, а також зверху баскетбольне кільце 🏀
Активні ігри розвивають швидкість, точність та координацію рухів у дитини.
🥅💙Пластикові ворота розміром в88*57*32 см
Ідеально 😇 підходить для активних ігор на свіжому повітрі чи вдома.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип гри | Футбол |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Салатний |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 770 мм |
| Висота | 880 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Призначення | |
| Призначення | Детская игрушка футбольные ворота и баскетбольное кольцо, детский футбол для дома, спортивная игрушка для детей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴










