Розумна книга для дітей, дитяче інтерактивне водне забарвлення, розвиваюча книга для дитини, дитячий сортер з липучками
Розумна книга для дітей, дитяче інтерактивне водне забарвлення, розвиваюча книга для дитини, дитячий сортер з липучками
🧠Розвивальна книжечка для найменших поєднує у собі водну 💦розмальовку та сортер🔡. За допомогою стикерів на липучках малюк легко запам’ятає отриману інформацію, поєднуючи зображення з їхніми назвами! 🌺
✅ розмір книжечки: 23,5х22х1 см
✅ водна розмальовка
✅ 10 сторінок
✅ до набору додано водний маркер
✅ картки на липучках
✅ сортер
✅ назви українською мовою 🇺🇦
✅ тренує пам’ять, логіку та координацію рухів малюка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Розвиваюча книжка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Призначення | |
| Призначення | Умная книга для детей, детская интерактивная водная раскраска, развивающая книга для ребенка, детский сортер с липучками |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴








