Іграшкова коляска для ляльок і пупсів, стильна дитяча коляска для ляльки, коляска іграшкова для дівчаток, візок для ляльки Рожевий
Іграшкова коляска для ляльок та пупсів, стильний дитячий візочок для ляльки, коляска іграшкова для дівчаток, візок для ляльки
Дуже якісна та красива 😍 коляска для дівчаток 👧
Особливості:
💖зручна в управлінні та зроблена з якісних матеріалів - металева;
💖має два положення - ручка спереду та позаду;
💖у наборі йде: сумочка, подушка, кошик, і т.д.
💖преміум візок з класичним дизайном.
Розмір коляски : 50-35-56см
📦Розмір коробки: 32-45-11см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал коляски | Пластик, Текстиль, Метал |
| Колір | Рожевий |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Складна конструкція | Ні |
| Регульована ручка | Ні |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 560 мм |
| Призначення | |
| Призначення | Іграшкова коляска для ляльок і пупсів, стильна дитяча коляска для ляльки, коляска іграшкова для дівчаток, візок для ляльки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴









