Дитячий інтерактивний музичний столик, дитяча іграшка, що розвиває, ігровий столик для малюків
Дитячий інтерактивний музичний столик, дитяча іграшка, що розвиває, ігровий столик для малюків
Розвиваючий ігровий столик з яскравими світловими ефектами та мелодійними звуками послужить чудовою розвагою діток 👧🧒
📌Розмір : 29Х29 см, висота 32см
Комплектація:
- музична панель піаніно
- 4 ніжки;
- Ігрові елементи
😍Особливості:
•піаніно-перемикаються режими,
•рухоме ігрове поле (човен),
•музика, звук, світло,
•шестерні,
•лабіринт на дроті,
•рухомі деталі,
•2 режими гучності
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваючий столик |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 320 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Ширина упакування | 300 мм |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Призначення | |
| Призначення | Дитячий інтерактивний музичний столик, що розвиває дитячу іграшку, ігровий столик для малюків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280 ₴











