Пухнасте Мишеня казкар, інтерактивна іграшка для дітей мишеня яке читає казки, м"яка плюшева іграшка
Пухнасте Мишеня казкар, інтерактивна іграшка для дітей мишеня яке читає казки, м"яка плюшева іграшка
Мишеня 🐭 - це інтерактивна м'яка іграшка, яка вміє говорити 🗣️
Мишеня 🐭 знає 8 Українських казок💙💛:
💙Бобове зернятко
💛Два морози
💙Зайчикова хатка
💛Зимівля звірів
💙Коза Дереза
💛Круть-верть
💙Рукавичка
💛Язиката Хвеська.
На лапках у Мишки🐭 є кнопки 📌 , за допомогою яких можна включати казку, переключати на наступну та ставити казку на паузу
Озвучене Мишеня професійними дикторами, тому ви можете бути впевнені, що дитина запам'ятає правильну вимову.
⬆️Висота іграшки 30 см
🔋Працює від 3-х батарейок типу АА
Матеріал: плюш.
В коробці 30,5-31-17 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Тварина |
| Матеріал | Плюш |
| Колір | Бежевий |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Відтворення звуків/фраз людей |
| Мови | Український |
| Висота | 30 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 305 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
| Призначення | |
| Призначення | Пухнастый мышонок сказочник, интерактивная игрушка для детей читающий Мышонок, мягкий плюшевый мышонок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴






