Дерев'яна каталка сортер із фігурками тварин, розвиваюча іграшка для дітей, навчальний дерев'яний сортер для дитини
Дерев'яна каталка сортер із фігурками тварин, розвиваюча іграшка для дітей, навчальний дерев'яний сортер для дитини
🌈 Яскрава дерев’яна каталка стане справжнім помічником у розвитку дитини 🧒 👧
Веселий сортер допоможе вивчати форми 🔶, фрукти 🍉 й тварин 🐯🐒, а також тренуватиме дрібну моторику та логічне мислення 🧐 .
Іграшка складається з 20 яскравих елементів і має зручну мотузку для катання.
Виготовлена з дерева 🌴 , має приємну текстуру та безпечна для малюків!
☑️Розмір іграшки: 21,5х13,5х9 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 20 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 90 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730 ₴










