Дитяча двостороння дошка для малювання, магнітний мольберт для дитини з українським алфавітом, розвиваюча дошка для малювання
Дитяча двостороння дошка для малювання, магнітний мольберт для дитини з українським алфавітом, розвиваюча дошка для малювання
Дошка 2х стороння - це прекрасний варіант для малювання та навчання 📚
Одна сторона магнітна, призначена для маркерів та в комплекті йде українська абетка🇺🇦 + цифри🔢 + математичні знаки +
гра танграм
Друга чорна сторона може використовуватися для малювання крейдою , крейда в комплекті 💛
📌Розмір дощечки 44 х 34 х 23 см.
Кожен набір в коробці ❤️
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип мольберта | Дитячий |
| Матеріал | Дерево |
| Місткість полотна | 1 |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 440 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Додаткові характеристики | |
| Підставка під палітру | Так |
| Поличка | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Призначення | |
| Призначення | Детская двухсторонняя доска для рисования, магнитный мольберт для ребенка с украинским алфавитом, развивающий доска для рисования |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴






