Дитяча розмовляюча інтерактивна іграшка картридер Знань з картками 112 шт, українська озвучка
Дитяча розмовляюча інтерактивна іграшка картридер Знань з картками 112 шт, українська озвучка
З цим картридером отримувати знання легко та цікаво 🤔 !
❤️112 карток;
❤️224 зображення;
💛💙озвучування карток українською мовою
Варто лише вставити в пристрій навчальну картку, як вона оживе😍
Інтерактивна іграшка відтворить веселу пісеньку 🎶 , прочитає вірш або озвучить цікавий факт.
А ще — допоможе швидко опанувати абетку 🔠
Кожна картка – це окрема подорож у світ знань: від транспорту 🚗та міського середовища до природи
🌍 з її чудернацькими тваринами 🐰🐶
❕Розмір картридера: 10,5х1,5х9 см;
Працює від вбудованого акумулятора, USB-кабель додано до комплекту🩷
•вірші;
•казки;
•пісеньки;
•18 цікавих тем: музичні інструменти 🥁 , транспорт 🚗, свійські тварини🐶, геометричні форми🟧, міське середовище 🌃 , абетка 🔠, побутові прилади , цифри 🔢, членистоногі , космос (планети )💫, фрукти 🍇 , морські жителі 🐳, професії 👮, овочі 🌽 , гардероб 👗 , екзотичні тварини 🦁, кольори 🌈 , птахи
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Навчальна гра |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії, Взаємозамінні картки |
| Мови | Український |
| Ширина | 105 см |
| Довжина | 90 см |
| Висота | 15 см |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Призначення | |
| Призначення | Детская говорящая обучающая интерактивная игрушка картридер Знаний с карточками 112 шт, украинская озвучка |
- Ціна: 460 ₴








