Багатофункціональний куб 6 в 1, дитяча іграшка ігровий центр, інтерактивна іграшка для дітей
Багатофункціональний куб 6 в 1, дитяча іграшка ігровий центр, інтерактивна іграшка для дітей
Одна іграшка — безліч розваг
Багатофункціональний куб допоможе малечі 👶 не лише весело проводити час, але й розвиватись.
Кожна грань куба пропонує нову гру😍
За допомогою сортера цікаво вивчати форми та кольори.
Особливості:
- сортер з фруктами;
- рухомі шестерінки;
- тріскачка;
- еластичні мотузочки;
- розмір 15х15х15см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кубики |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 150 мм |
| Призначення | |
| Призначення | Багатофункційний куб 6 в 1, дитяча іграшка ігровий центр, інтерактивна іграшка для дітей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴









