Шкіряні окани на руки для ігор у сексуальнеантажо Наручники-манжети м'які для дорослих із ланцюжком
Шкіряні окани на руки для ігор у сексуальне рабодавство Наручники-манжети м'які для дорослих із ланцюжком БДСМ атрибутика з пушком для сексу
Наручники Leader — неймовірно стильні та гарні, м'які наручники, з якими ігри в ліжку будуть по-особливому пікантними та цікавими. Дозвольте вашій другій половинці повністю домінувати над вами. Надайте вашому інтимному життю яскравості та шалену больову пристрасть! Приємна шкіра та м'яке хутро не створюють дискомфорту під час тривалого використання. Не деформується й не ламається під час тривалої експлуатації.
Наручники зроблені з якісного шкірозамінника, зручно регулюються в обхваті, застібаються на ремінці. Між собою браслети з'єднані 7-сантиметровим ланцюжком, виготовленим з металу. Ланцюжок з одного боку знімний, від'єднується за допомогою карабіна. легко обмежать рухи користувача, матимуть приголомшливий стильний вигляд і на дівчині, і на чоловікові. З цим аксесуаром постільні ігри заграють новими відчуттями, а партнери зможуть особливо довго насолоджуватися один одним.

Характеристики:
-
Матеріал: Штучна шкіра (шкірозамінник), хутро;
-
Довжина: 31 (см);
-
Робоча довжина: 21,5 (см);
-
Ширина: 5 (см);
-
З'єднання між наручниками: Ланцюг;
-
Довжина ланцюжка: 7 (см);
-
Цвет: рожевий.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leader |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина робочої частини | 21.5 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Тип інтимної іграшки | Наручники |
| Функція вібрації | Ні |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Шкіряні кайданки на руки для ігор у сексуальне рабство Наручники-манжети м'які для дорослих із ланцюжком |
- Ціна: 420 ₴






