Жіночі шкіряні наручники для рольових ігор Окові на руки з хутром із ланцюжком для задоволення
Жіночі шкіряні наручники для рольових ігор Окові на руки з хутром із ланцюжком для задоволення Універсальна садо-мозо атрибутика для дорослих
Наручники Leader — неймовірно стильні та гарні, м'які наручники, з якими ігри в ліжку будуть по-особливому пікантними та цікавими. Дозвольте вашій другій половинці повністю домінувати над вами. Надайте вашому інтимному життю яскравості та шалену хворобливу пристрасть! Приємна шкіра та м'яке хутро не створюють дискомфорту під час тривалого використання. Не деформується й не ламається під час тривалої експлуатації.
Наручники зроблені з якісного шкірозамінника, зручно регулюються в обхваті, застібаються на ремінці. Між собою браслети з'єднані 7-сантиметровим ланцюжком, виготовленим з металу. Ланцюжок з одного боку знімний, від'єднується за допомогою карабіна. легко обмежать рухи користувача, матимуть приголомшливий стильний вигляд і на дівчині, і на чоловікові. З цим аксесуаром постільні ігри заграють новими відчуттями, а партнери зможуть особливо довго насолоджуватися один одним.

Характеристики:
-
Матеріал: Штучна шкіра (шкіра), хутро;
-
Довжина: 31 (см);
-
Робоча довжина: 21,5 (см);
-
Ширина: 5 (см);
-
З'єднання між наручниками: Ланцюг;
-
Довжина ланцюжка: 7 (см);
-
Цвет: чорний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leader |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина робочої частини | 21.5 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Тип інтимної іграшки | Наручники |
| Функція вібрації | Ні |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Жіночі шкіряні наручники для рольових ігор Кайданки на руки з хутром з ланцюжком для задоволення |
- Ціна: 419 ₴







