Гірлянди-штори 2 на 2 з прозорим дротом і контролером LED гірлянда Водоспад холодне біле світло
Гірлянди-штори 2 на 2 з прозорим дротом і контролером LED гірлянда Водоспад холодний білий світло Гірлянда світлодіодна новорічна для прикрашання будинку
Гірлянди-шторки — це..
це обов'язковий атрибут новорічного настрою та найкращий подарунок рідним або друзям на Новий рік.
Світлодіодна LED-гірлянда — це унікальний спосіб декоративно-світлове оформлення до свята. Для створення святкової атмосфери можна прикрасити LED гірляндою вікна, вітрини, внутрішній інтер'єр, офіс, магазин, квартира, дім. Гірлянди мають досить яскраве світіння, водночас споживають невелике кількість електроенергії. У гірлянди є кілька режимів роботи, які можна самостійно перемикати кнопкою на контролері.

Характеристики:
-
Тип гірлянди: Гірлянда "Водоспад";
-
Розмір гірлянди: 2 х 2 (м);
-
Кількість світлодіодів: 240;
-
Колір дроту: Прозорий;
-
Режими: 8 режимів;
-
Колір світіння: Білий (холодний).
Дуже гарний вигляд має на вікні без штор або на тонкій прозорій тюлі. Чудово підійде для фестивалю, свята, весілля, вечірки, домашнього декору та багато чого іншого, щоб створити блискучий візуальний ефект.

Переваги:
-
Висока кількість LED-лампочок. З цією гірляндою ви отримуєте 240 яскравих LED лампочок, які створюють приголомшливий світловий ефект. Вони забезпечують рівномірне та яскраве освітлення, що робить його ідеальним елементом для створення атмосфери.
-
Штора-водоспад: ця гірлянда має унікальний дизайн у формі штори-водопаду, що надає вашому приміщенню або свята дивовижного візуального впливу. Лампочки розташовуються у формі "водопаду", що створює красиву світну завісу.
-
Яскраве світло: Колір лампочок створює теплу та затишну атмосферу в приміщенні. Гірлянда підходить для різних тематичних оформлень і свят.
-
Просте встановлення: Гірлянда легко встановлюється завдяки своїй конструкції. Вона має зручне кріплення для підвішування і ви можете легко налаштувати її форму, щоб вона відповідала вашим потребам.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість ламп | 240 шт. |
| Кількість режимів світіння | 8 |
| Кількість світлодіодів | 240 шт. |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Стан | Вживані |
| Тип гірлянди | Кульки кімнатні |
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Упаковка | Коробка |
| Управління | Кнопки |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір шнура живлення | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Гірлянди-штори 2 на 2 з прозорим дротом і контролером LED гірлянда Водоспад холодне біле світло |
- Ціна: 499 ₴








