Дитяча іграшка літак трансформер, іграшка для дітей літак зі звуковими та світловими ефектами
Дитяча іграшка літак трансформер, іграшка для дітей літак зі звуковими та світловими ефектами
Цей спортивний літак ✈️ здатний здивувати не тільки дитину , а і її батьків!
Лише один рух, і сучасний літак ✈️ розправляє та починає танцювати 🕺 : кумедні рухи, гучна весела музика та ефектне підсвічування - все це неодмінно сподобається малюку 👧 🧒
Ефекти працюють від 3 батарейок 🔋типу АА (до комплекту не входять)
📍Розмір літака - 25*12*7.5 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Ширина | 125 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 120 мм |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Призначення | |
| Призначення | Дитяча іграшка літак-трансформер, іграшка для дітей літак зі звуковими та світловими ефектами |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴






