Портативна зовнішня батарея з ліхтариком 30000 mah універсальний Power bank бездротовий для телефона
Портативна зовнішня батарея з ліхтариком 30000 mah універсальний Power bank бездротовий для телефона Зовнішній акумуляторний повербанк зі швидким заряджанням
Remax RPP-320 — це...
Зовнішній акумулятор на 30000 мАч, здатний заряджати 2 телефона одночасно. Сам повербанк заряджається кабелем micro-USB або Type-C. Завдяки підтримці найпоширеніших технологій швидкого заряджання Quick Charge 3.0 и Power Delivery, на зарядку сумісних моделей ґаджетів і найбільш портативної батареї йде менше часу. Попередній рівень заряду у відсотках зображається на маленькому екрані. Вбудований ліхтар не тільки допоможе освітити темний простір, але й замінить настільну лампу.
Remax RPP-320 зроблений із якісних і міцних матеріалів: пластику та полікарбонату, стійкого до впливу високих температур.
Універсальний
Ємності вбудованого акумулятора в 30 000 мАч вистачить не тільки, щоб зарядити розряджену батарею ваших мобільних помічників під час короткострокових поїздок. З таким запасом енергії можна сміливо вирушати в тижневий похід. У повербанка кілька інтерфейсів різного типу: двосторонній порт USB Type-C, а також два вихідних USB-порту. Він підходить для заряджання багатьох ґаджетів: телефонів, плеєрів, селфі-палиці, планшета та інших мобільних апаратів. Крім того, вихідні порти можуть працювати паралельно та заряджати відразу кілька пристроїв.Заряджає швидко
Зовнішній акумулятор підтримує режим швидкого заряджання та може заряджати ґаджети з вихідною потужністю до 22,5 Вт. Зверніть увагу, що заряджуваний пристрій має також підтримувати прискорене заряджання. Інакше увімкнеться стандартний режим роботи.

Характеристики:
-
Країна виробник: Китай;
-
Вхідна напруга: 5 (В);
-
Вихідна напруга: 5 (В);
-
Вихідний струм: 2 (мА);
-
Ємність акумулятора: 30000 (мА/год);
-
Заряджання батареї: От USB, От сети;
-
Матеріал корпусу: Пластик;
-
Особливості: Ліхтарик, Індикатор рівня заряду, Швидке заряджання;
-
Роз'єми: Lighting, Type-C, micro USB, USB;
-
Стан: Нове;
-
Тип: Універсальна батарея;
-
Тип акумулятора: Li-Pol.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка, Дисплей, Ремінець на руку, Ліхтарик |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Power bank |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 650 г |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Портативна зовнішня батарея з ліхтариком 30000 mah універсальний Power bank бездротовий для телефона |
- Ціна: 2 530 ₴









