Дитяча іграшка Свинки Пеппи, ігровий будиночок Свинки Пеппи, ігровий набір для дітей HappyHouse Peppa
Дитяча іграшка Свинки Пеппи, ігровий будиночок Свинки Пеппи, ігровий набір для дітей HappyHouse Peppa
Сімейка свинок 🐷із популярного мультфільму готова до пригод!
Вона радо запрошує вас до себе в гості
Беріть друзів 👧🧒 та розігруйте тематичні сценарії гри, героїв вистачить на всіх!
Такі ігри розвивають у дітей дрібну моторику, уяву та соціальні навички.
🎄Особливості:
- в наборі 4 герої-свинки з відомого мультика🐷;
- двоповерховерховий будиночок з вікнами та сходами ;
- аксесуари: стільчики,
стіл , диван🛋️, ванна🛀, ліжка🛌🛏️, телевізор 📺холодильник🍽️;
- пластиковий тулуб, гумова голова;
- кожен персонаж має рухливі ручки, голови обертаються, вони можуть сідати;
- макс. висота 8см, мін. - 5см;
Розмір будиночка 🏠 30*20*7 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 300 мм |
| Призначення | |
| Призначення | Дитяча іграшка будиночка Свинки Пеппи, ігровий будиночок Свинки Пеппи, ігровий набір для дітей HappyHouse Peppa |
- Ціна: 1 000 ₴










