Дитяча іграшка трек пси рятувальники, іграшка для дітей, трек з фігурками собачок
🐶Песикам-рятівникам потрібно спішити на нову місію й у цьому їм допоможуть спеціальні швидкісні машинки🚗
Дитина відчує себе частиною команди супергероїв герої 🦸 граючи із цим яскравим треком.
До набору включені машинки🏎️ та герої🐶 для того, аби процес гри був ще цікавішим і інтенсивнішим.
😇У комплект включено 2 фігурки героя( рандомно)
Собачки 🐶 мають рухливі елементи та їх можна “посадити” у машинки;
🎄До набору входять наліпки для декорування зібраного треку.
💟Довжина треку 60см , ширина 40см
Розмір коробки 📦 50*8*30
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 600 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 400 мм |
| Колір | Синій |
| Персонажі | PAW Patrol |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 300 мм |
| Довжина упаковки | 500 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Призначення | |
| Призначення | Дитяча іграшка трек-паста рятувальники, іграшка для дітей трек із фігурками собачок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 180 ₴






