Дитячий інтерактивний музичний столик, дитячарозвиваюча іграшка, ігровий столик для малюків
Дитячий інтерактивний музичний столик, дитячарозвиваюча іграшка, ігровий столик для малюків
😻Цей багатофункціональний інтерактивний столик допоможе вашій дитині 👧 🧒 розвинути когнітивні здібності та дрібну моторику її рук у процесі гри.
На столику багато різноманітних фіджетів та яскравих фігурок, які точно не дадуть занудитися, а також столик вміє грати багато різних мелодій 🎵 та звуків , не кажучи вже про міні піаніно 🎹 та барабан 🥁 , які стануть чудовим першим знайомством малюка із музичними інструментами.
Столик має розбірні ніжки, тому його висота регулюється.
✅Характеристика :
- 6 різних мелодій🎵;
- піаніно 🎹 з яскравими клавішами;
- кнопка-🥁 , яки видає різні звуки бітів;
- пальчиковий лабіринт 🖐️ ;
- механізм із шестернями;
- тріскачка у вигляді потягу🚂 ;
- іграшковий потяг, який їздить по колу та видає звуки справжнього потягу;
- мінікнижечка 📖 , яка грає веселу мелодію;
- муляж мобільного телефону 📱 із дзеркальцем і кнопками;
Працює від 3 батарейок 🔋 типу “АА” (не входять до набору).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваючий столик |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Ширина упакування | 300 мм |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Призначення | |
| Призначення | Дитячий інтерактивний музичний столик, що розвиває дитячу іграшку, ігровий столик для малюків |
- Ціна: 2 000 ₴











