Дитячий інтерактивний робот Dancing Robot на пульті керування на батарейках, дитяча іграшка робот
Дитячий інтерактивний робот Dancing Robot на пульті керування на батарейках, дитяча іграшка робот

Параметры:
- Розміри упакування: 19 х 9,5 х 27 см.
- Розміри робота: 18,5 x 9 x 23 см.
- Розміри пульта дистанційного керування: 6 x 2 x 12,5 см.
- Джерело живлення: Робот 3x AA (не входить до комплекту), Пульт дистанційного керування 2x AA (не входить до комплекту)
- Вік: від 6 років
Танцювальний і співаючий робот — чудова інтерактивна іграшка для кожної дитини. Робот має безліч різних функцій, які роблять веселощі нескінченними.
Робот керується за допомогою пульта та має різні функції:
- рухається вперед
- танцює
- грає музику
- співає різні пісні англійською мовою
- повертається ліворуч
- повертається праворуч
Під час руху робот спалахує й блимає.
Це цікава іграшка для кожної дитини, яка цікавиться робототехнікою, вона допоможе пробудити цікавість вашої дитини до цієї галузі науки.
Пульт дистанційного керування, що входить до комплекту, має розміри, адаптовані під маленькі дитячі руки, і в них зручно поміщається.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Робот |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Особливості | Звукові ефекти, Рухома |
| Мови | Англійська |
| Ширина | 9 см |
| Довжина | 18.5 см |
| Висота | 23 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Призначення | |
| Призначення | Дитячий інтерактивний робот Dancing Robot на пульті керування на батарейках, дитяча іграшка робот |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴










