Спортивна чоловіча сумка Puma, містка сумка Пума, сумка для подорожей шкірзам
Качесна сумка — це повноцінний модний аксесуар, який багато що може сказати про свого власника.

Регульований плечевий ремінь
Екошкіра
Долина:48 см
ширина: 25см
Висота: 22 см
1 Велика, 1 Зовнішня кишеня на зміїці
1 задній кишень на зміїці

Віч, яка потрібна кожному чоловікові в незалежності від віку, носите всі необхідні речі завжди з собою.
Міцна і надійна якість сумок, зручне і компактне за будь - яких обставин.
Надійна фурнітура і міцний матеріал, не дасть вашої сумки Втратити свій вигляд і через рік при щоденному носку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості | Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 22 см |
| Ширина | 48 см |
| Глибина | 25 см |
| Вага | 1 г |
- Ціна: 995 ₴










