Бездротова смарт колонка з RGB підсвічуванням, нічник з bluetooth колонкою Черепашка, нічник для дітей з мелодіями
Бездротова смарт колонка з RGB підсвічуванням, нічник з bluetooth колонкою Черепашка, нічник для дітей з мелодіями
- Управління через мобільний додаток, а також можна через панель управління на колонці
- вбудована мелодія для сну
- вбудований блютуз
- безліч різних режимів підсвічування
- годинник
- стильний дизайн, впишеться в будь-який інтер'єр
- заряджається від type-c (вбудований акумулятор)
- дуже хороша якість звуку
Характеристики:
- Вигляд стовпчика: Бездротовий розумний стовпчик-нічник.
- Матеріал: пластик.
- LED підсвічування.
- Режимів світіння: 8
- Кольори світіння: 256.
- Бездротові інтерфейси: Bluetooth.
- Особливості: будильник, світлові ефекти, нічник, вісім видів білого шуму.
- Вхідні інтерфейси: type-c.
- Модуль зв'язку: Bluetooth 5.0
- Номінальна потужність: 5 Вт.
- мін. Частота, Гц 100
- Макс. Частота, Гц 20000
- Чутливість: 75 дБ.
- Діапазон передачі: 10м.
- Заряджається від type-c (вбудований акумулятор).
- Розмір: 214*172*76 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Чутливість | 75 дБ |
| Інтерфейси | Type-C |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 172 мм |
| Висота | 214 мм |
| Довжина | 76 мм |
| Призначення | |
| Призначення | Бездротова смарт-колонка з RGB-підсвіткою, нічник з bluetooth-колонкою Мушля, нічник для дітей із мелодіями |
| Основні | |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Керування | Кнопки |
| Стиль виготовлення | Модерн |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал каркаса | пластик |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Багатобарвна підсвітка | Да |
| Тип | Нічник |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Форма світильника | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴










