Простирадло з обігріванням 120х160 для ліжка Туреччина, Безпечне терморегулювальне простирадло Electric blanket
Простирадло з обігріванням 120 х 160 для ліжка Туреччина, Безпечне терморегулювальне простирадло Electric blanket байка
Електропростирадло призначається для місцевого обігрівання в домашніх умовах. Незамінна в недостатньо опалюваних квартирах і на дачах. Дуже допомагає під час командування в погано опалювальних готелях. Високо економна, споживає от 40 до 100 Вт.
Складається з двох шарів тканини приємної тіла, між цими двома шарами міститься нагрівач у сучасній силіконовій ізоляції, який не боїться вологи. Нагрівач проходить через усю поверхню електропростирадла й у такий спосіб нагріває всю поверхню, а не окремі ділянки.

⚠️ Застосування ⚠️
-
Електропростирадло лягає на матрац так, щоб коли Ви лежатимете, голова не лежить на електропростині. Далі застелити електропростирадло звичайним простирадлом.
-
Перед сном за 15-30 хвилин Ввімкніть електропростирадло на 2 режим роботи перемикачем і накрийте ковдрою. За ці 15 хвилин електропростирадло зігріє ліжко, і Ви зможете лягти в приємно зігріте ліжко! Як летлі — переведіть перемикач на 1 режим роботи ( Щоб не було занадто жарко) і спите на здоров'я!
-
Електропростирадло забезпечує комфортні умови для відпочинку. М'яке тепло, рівномірно розповсюджуючись по всій поверхні виробу, чинить заспокійливий вплив, знімає напруження в м'язах.
-
В режиме 1 (режим сну) електропростирадло нагрівається до 35-40 градусів і споживає все 40 Вт;
-
У режимі 2 (режим прогрівання) електропростирадло нагрівається до 45-55 градусів і споживає 100 Вт.

❗️ Важливо ❗️
❌ Прати простирадло не можна ❌

Характеристики:
-
Напруга: 220 (V);
-
Потужність: 40-100 (Вт);
-
Розміри: 120 х 160 (см);
-
Покриття: байка;
-
Щільність тканини: 600 (г/м2);
-
Захист від перегрівання;
-
Нагрівальний елемент покритий силіконом.
В асортименті є кілька кольорів!
Колір уточнюйте під час замовлення — у менеджера!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Час нагріву | 5 хв |
| Довжина | 160 см |
| Довжина шнура | 1.2 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Максимальна температура нагріву | 50 град. |
| Машинне прання | Ні |
| Мінімальна температура нагріву | 30 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Розмір | Полуторний |
| Тип | Електричні простирадла |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Простирадло з обігріванням 120х160 для ліжка Туреччина, Безпечне терморегулювальне простирадло Electric blanket |
- Ціна: 804 ₴












