Дитяча новорічна ялинка з іграшками, дитяча ялинка з фетру на стіну 26 іграшок

Яскрава дитяча ялинка з іграшками з фетру - це ідеальна прикраса для дому на Новий рік і захоплива іграшка для дітей. Її розмір 95 х 70 см дозволяє їй зайняти гідне місце на стіні в дитячій кімнаті, створюючи казкову атмосферу улюбленого свята.
Іграшки кріпляться до основи за допомогою липучок, що дає змогу дітям самостійно прикрашати ялинку. Ця ялинка не тільки прикрасить ваш дім, а й стане розвивальним елементом для малюків, сприяючи розвитку дрібної моторики та уяви.
Переваги:
- Можливість прикрашати ялинку маленьким дітям
- Ялинка може стати чудовою розвивальною іграшкою
- Сприяє розвитку дрібної моторики та уяви у дітей
- Красиво виглядає в будь-якому інтер'єрі
- Має петельку для зручного розміщення на стіні
Характеристики:
- Розмір: 95 х 70 см
- Вага: 260 г
- Матеріал: фетр
- Кількість іграшок: 26 шт
- Тип: ялинка
Комплектація:
- Ялинка з фетру на стіну Chrismas Free
- 26 іграшок на липучці
- Упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Фетр |
| Тип | Игрушки на елку |
| Вага виробу | 260 г |
| Основні атрибути | |
| Ширина | 70 см |
| Довжина | 95 мм |
| Висота | 95 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴









