Лампа нічник на поставці зоряне небо сфера, нічник проектор з bluetooth стовпчик, світильник з проекцією
Лампа нічник на поставці зоряне небо сфера, нічник проектор з bluetooth стовпчик, світильник з проекцією
Досить часто після насиченого робочого дня хочеться прилягти, розслабитися і помріяти про хороше, подивитися на нічне небо. Але в межах міста не завжди є можливість побачити зірки та чумацький шлях. У такому разі на допомогу приходить проектор зоряного неба
Проектор з легкістю виконає роль нічника в спальні або в дитячій кімнаті і прикрасить стелю галактичним малюнком з далекими зірками, створюючи чарівну яскраву атмосферу! Проектор буде цікавий для дітей, адже вони особливо люблять космос і все що з ним пов'язано. Також проектор може стати гарним доповненням для сну.
Керування таким нічником здійснюється дистанційно за допомогою пульта, що йде в комплекті, немає необхідності вставати до вимикача, коли всі вже розслаблені. Пульт також дає змогу керувати варіантами забарвлення зоряного неба і регулювати яскравість і швидкість зміни кольорів. Такий проектор може стати не тільки незамінним атрибутом на вечірках, а й у спальні для романтичного настрою! А також стане чудовим подарунком для рідних і близьких.
Особливості проектора:
21 колір динамічних проекцій
П'ять стандартних кольорів: червона хвиля, синя хвиля, зелена хвиля, біла хвиля і зелена лазерна точка. Кожен основний колір може змішуватися і в підсумку виходять двоколірні композиції. Також кожен колір може бути змішаний із зеленою лазерною точкою. Таким чином, ви можете отримати 21 колірну композицію. Різні кольори в поєднанні з динамічною проекцією зоряного неба з різною швидкістю мерехтіння створять незабутню розслаблену, романтичну, яскраву атмосферу простору і покажуть вам чудову проекцію зоряного неба.
Пульт дистанційного керування
Проектор йде в комплекті з пультом дистанційного керування (працює від 2 батарейок AAA, не входять до комплекту). Не потрібно вставати з ліжка або дивана, щоб увімкнути або вимкнути галактичний проектор. За допомогою пульта дистанційного керування можна регулювати яскравість, вмикати/вимикати лампу, змінювати режими, музику, встановлювати таймер. Останній режим мерехтіння з активованим звуком дає змогу проекції змінювати кольори відповідно до музичного ритму.
Bluetooth-колонка
За допомогою цього проектора можна прослуховувати улюблену музику через Bluetooth або USB. Улюблена музика і проекція зоряного неба створять романтичну і заспокійливу атмосферу в кімнаті.
Характеристики:
- Матеріал: Пластик
- Напруга: DC5V
- Джерело живлення: мережа через USB-підключення
- Потужність: 2*4 Вт.
- Функції: світлодіодний проектор, музичний динамік Bluetooth, пульт дистанційного керування
- Колір: чорний
- Колір світлодіодних ламп: червоний/зелений/синій/білий
- Світлові ефекти: 21 світловий ефект
- Розміри: 12*16 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник-проектор |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Пульт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Напруга мережі | П'ять |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Електрика |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Управління | Кнопки |
| Споживана потужність | 1 Вт |
| Багатобарвне підсвічування | Так |
| Форма світильника | Овальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Вага | 600 г |
| Назнаение | |
| Призначення | Лампа нічник на постачанні зоряне небо сфера, нічник проєктор з bluetooth колонкою, світильник із проєкцією |
- Ціна: 800 ₴











