Трюкова машинка Stunt Car YL-51 на радіокеруванні + керування рукою, іграшкова трюкова машинка перевертень
Трюкова машинка Stunt Car YL-51 на радіокеруванні + керування рукою, іграшкова трюкова машинка перевертень
Машинка-перевертиш всюдихід Stunt Car YL-51 з керуванням від руки. Такого Ви ще не бачили. Мало того, що вона виконує розвороти на 360 градусів, вміє піднімати кабіну для кращої прохідності по бездоріжжю, їздить боком, їздить догори ногами, дуже швидка і красива, так ще нею керують від браслета, який кріпиться на руку.
Машинка і драйвер одне ціле. Опустив трохи руку вперед, машинка мчить вперед, потрібно об'їхати перешкоду, легко, нахиляєш руку вліво або вправо, і машинка одразу реагує на команду! Гратися будуть всі, від малого до великого. Чудовий подарунок на будь-яке свято. Приємний бонус - машинка і пульт-браслет на акумуляторах і заряджаються від звичайного USB, тепер не доведеться витрачати зайві гроші на батарейки. Ця модель має швидку швидкість для інтенсивних двосторонніх трюків.
Особливості:
- Виконує розвороти на 360 градусів,
- Вміє піднімати кабіну для кращої прохідності по бездоріжжю,
- Їздить боком,
- Їздить догори ногами,
- Дуже швидка і красива,
Так само вона управляється від браслета, який кріпиться на руку. Тепер машинка і драйвер одне ціле. Опустив трохи руку вперед, машинка мчить вперед, потрібно об'їхати перешкоду, легко, нахиляєш руку вліво або вправо, і машинка тут-же реагує на команду!
Гратися будуть всі, від малого до великого.
Чудовий подарунок на будь-яке свято. Приємний бонус - машинка і пульт-браслет на акумуляторах і заряджаються від звичайного USB, тепер не доведеться витрачати зайві гроші на батарейки. Ця модель має швидку швидкість для інтенсивних двосторонніх трюків.
Характеристики:
- Тип управління: Радіокерування
- Частота дистанційного керування: 2,4 ГГц
- Радіус дії дистанційного керування: 35 м
- Елементи живлення: акумулятор
- Час заряджання: 120 хв
- Швидкість: 10 км/год
- Матеріал: Комбінований
- Рекомендований вік: від 6 років
- Розмір: 6,5*15,5*24 см
- Вага: 421 г
Комплектація:
- Машинка перевертиш YL-51
- Пульт
- Пульт-браслет
- Кабель USB
- Інструкція
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Синій |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 35 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Максимальна швидкість | 10 км/год |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 65 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Привід | 4WD |
| Призначення | |
| Призначення | Трюкова машинка Stunt Car YL-51 на радіокеруванні + керування рукою, іграшкова трюкова машинка-перевертень |
- Ціна: 1 500 ₴










