Дитяча іграшка трюкова дрифт машинка всюдихід перевертень на радіокеруванні H6010 + керування рукою браслет
Дитяча іграшка трюкова дрифт машинка всюдихід перевертень на радіокеруванні H6010 + керування рукою браслет

Гра є важливим елементом у розвитку дитячої уяви та творчості, а також сполучною ланкою між дитиною та батьками. На це впливає не тільки різноманітність ігрового характеру, а й збір іграшок підопічних.
Машинка на радіокеруванні RC Drift Stunt Car - дивовижний гаджет, який хотіла б мати кожна дитина та багато дорослих.
Особливості продукту:
- 2 типи пульта дистанційного керування - з ручним пультом дистанційного керування і пультом дистанційного керування, що виведе користувачів на абсолютно новий рівень досвіду.
- можливість їхати в усіх напрямках, завдяки особливій конструкції шин машина може їхати вперед, назад, убік, обертатися на 360° і перевертатися в обидва боки, створюючи ефект справжньої каскадерської акробатики
- швидкий і потужний завдяки вбудованому акумулятору 3,7 v 900 мАг здивує багатьох одержувачів і доставить масу емоцій
- радіосистема 2.4 Ghz і вбудований у контрольний годинник датчик гравітації дають можливість без перешкод зв'язатися з іншим користувачем і організувати справжні перегони
- крутий зовнішній вигляд, вбудоване підсвічування і звукові ефекти радують око і стимулюють уяву
Характеристика:
- Матеріал: ABS та електронні компоненти
- Доступні кольори: чорний
- Розміри: 16,5 см х 15,5 см х 7 см
Батарея:
- Перезаряджається - літієва батарея 3,7 В 900 мАг
- час роботи до 18 хвилин
- час заряджання близько 3 годин
Контроль:
- ручний пульт дистанційного керування (з підсвічуванням)
- Радіосистема 2,4 ГГц
- датчик гравітації
- дальність управління близько 30 метрів
Додаткові можливості: універсальне водіння, дрифт (вперед, назад, убік, обертання на 360°, переворот в обидва боки, повний привід); світлодіодні ліхтарі, звукові ефекти руху автомобіля
У наборі ви отримаєте:
- Дистанційне керування та автомобіль
- Пульт дистанційного керування
- Оригінальна коробка ідеально підходить для подарунка.
- Посібник користувача польською мовою
- Акумулятор
- Зарядний пристрій
- Викрутка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір корпусу | Чорний |
| Радіус дії | 30 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 900 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 18 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 70 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Привід | 4WD |
| Призначення | |
| Призначення | Дитяча іграшка трюковий дрифт машинка всюдихід перевертень на радіокеруванні H6010 + керування рукою браслет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴








