Квадрокоптер професійний drone 1 million з HD камерою для аерофотознімання, Радіокерований коптер.
Квадрокоптер drone 1 million з відеокамерою для аерофотознімання селфі, що Радіокерується коптер, що Літає дрон, Квадрокоптери Дрони Беспілотники
1 million WiFi забезпечений 6-осьовим гіроскопом, що дає змогу стабілізувати квадрокоптер у польоті та здійснювати всі задумані команди. Легко заряджається через кабель USB від комп'ютера, ноутбука або мобільного акумулятора.

Квадрокоптер 1 million з HD-камерою, на пульті, управлюваний коптер (літальний дрон)
Особливості:
- 6-осьова система стабілізації
- 4-канальний пульт керування 2.4GHz
- Переворот на 360
- Гіроскоп забезпечує стабільний політ
- Світлодіодні ефекти
- Просте та зручне заряджання через USB кабель

Характеристики:
- Акумулятор: Li-pol 3,7 V 650 mAh
- Метод зарядки: USB
- Час заряджання: приблизно 80 хвилин
- Час польоту: до 10 хвилин
- Рух: вгору/вниз, ліворуч/вправо, вперед/назад, обертання
- Кількість каналів: 4
- Камера робить фото/відео за командою з пульта.

Комплектація
- • Квадрокоптер 1million
• Пульт керування
• 3.7V 650mAh lipo аккумулятор
• Зарядний пристрій
• Тримач для телефона
• Набір запасних пропелерів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 650 мА/год |
| Наявність відеокамери | З відеокамерою |
| Радіус дії | 100 м |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 15 років |
| Час заряджання акумулятора | 2 час |
| Час роботи від акумулятора | 10 хв |
| Висота | 70 см |
| Двигун | Електричний |
| Довжина | 320 мм |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Роздільна здатність відеокамери | 720p (HD) |
| Схема розташування гвинтів | Класична 2- лопатна |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Тип призначення | Квадрокоптер drone 1 million з відеокамерою для аерофотознімання селфі, що Радіокерується коптер, що Літає дрон, Квадрокоптери Дрони Беспілотники |
| Частота керування іграшки | 2.4GHz |
| Ширина | 320 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴













