Дитячий мініквадрокоптер Mini Drone, Маленький радіокерований коптер 407 (що літає дрон) x6.
Дитячий мініквадрокоптер Mini Drone, Маленький радіокерований коптер 407 (що літає дрон) x6
Квадрокоптер має яскраві світлодіоди, тому польоти в темну пору доби мають дуже ефектний вигляд, забезпечений 6-осьовим гіроскопом, що дає змогу стабілізувати квадрокоптер у польоті та здійснювати всі задумані команди.
Міні квадрокоптер, радіокерований коптер 407 (що літає дрон) x6
Квадрокоптер має яскраві світлодіоди, тому польоти в темну пору доби мають дуже ефектний вигляд, забезпечений 6-осьовим гіроскопом, що дає змогу стабілізувати квадрокоптер у польоті та здійснювати всі задумані команди. Легко заряджається через кабель USB від комп'ютера, ноутбука або мобільного акумулятора.
Крім звичайних літальних рухів, Dragonfly здатний здійснювати переворот на 360 градусов.
Особености:
- 6-осьова система стабілізації
- 4-канальний пульт керування 2.4GHz
- Переворот на 360
- Гіроскоп забезпечує стабільний політ
- Світлодіодні ефекти
- Просте та зручне заряджання через USB кабель

Характеристики:
- Акумулятор: Li-pol 3,7 V 650 mAh
- Метод зарядки: USB
- Час заряджання: приблизно 80 хвилин
- Час польоту: до 10 хвилин
- Рух: вгору/вниз, ліворуч/вправо, вперед/назад, обертання
- Кількість каналів: 4

Комплектація
- 1 x Квадрокоптер
- 1 x Пульт керування
- 1 x Акумулятор
- 1 x Зарядний
- 1 x Набір запасних пропелерів
- 1 х Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 15 років і старше |
| Двигун | Електричний |
| Кількість каналів | 4 |
| Радіус дії | 50 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 10 хв |
| Ємність акумулятору | 650 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Схема розташування гвинтів | Класична 2-х лопатева |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий мініквадрокоптер Mini Drone, Маленький радіокерований коптер 407 (що літає дрон) x6 |
| Колір корпусу | Чорно-червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴











