Барстека чорна New Balance через плече, сумка чоловіча через плече, текстильна сумка для чоловіків
Барстека чорна New Balance через плече, сумка чоловіча через плече, текстильна сумка для чоловіків
Барсетка - виключно чоловічий аксесуар. У ній можна зберігати гаманець, телефон, документи та інші необхідні речі.
Барсетка – невелика сумка для носіння через плече.
Підходить майже всім чоловікам.
Якщо раніше це був аксесуар переважно торговців, то зараз це вишукані вироби для поважних людей.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Матеріал: Оксфорд тканина
розміри:
Висота: 18 см.
Ширина: 14 см.
Глибина: 5 см
Надійна фурнітура
Регульовані ремінець
3 відділення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Текстиль |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 18.5 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Призначення | |
| Призначення | Барстека чорна New Balance через плече, чоловіча сумочка через плече, текстильна сумка для чоловіків |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 451 ₴








