Жіноча сумочка на літо, сумка для жінок чорна шкіряна, модний жіночий клатч
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Матеріал: натуральна шкіра флотар
- виробник: Україна
- розміри: довжина 26 см, висота 13 см, ширина дно 7 см
- одне відділення, дві кишеньки в середині
- довжина ремінця - 58 см
Жіноча сумка:
Сучасна сумка - це стильний аксесуар і необхідний предмет гардероба.
У традиційному розумінні це елемент класичного "луку" - маленька чорна сукенка, туфлі на шпильці, акуратні локони і невеликий лакований чорний вечірній клатч.
Запхати все або місія нездійсненна!
Одночасним недоліком і перевагою маленької сумки є її компактність. Спочатку було задумано, щоб у сумочку помістилися тільки найнеобхідніші речі: помада, кредитки і ключі. Так, якщо взяти з собою зв'язку ключів і від офісу, і від будиночка в селі, а також палітру блисків для губ і низку дисконтних карток з торгового центру про всяк випадок, то місця може і не вистачити. Але в ідеалі весь список, включно з телефоном, грошима і документами, якраз поміщається в міні-сумочку.
Одночасним недоліком і перевагою маленької сумки є її компактність. Спочатку було задумано, щоб у сумочку помістилися тільки найнеобхідніші речі: помада, кредитки і ключі. Так, якщо взяти з собою зв'язку ключів і від офісу, і від будиночка в селі, а також палітру блисків для губ і низку дисконтних карток з торгового центру про всяк випадок, то місця може і не вистачити. Але в ідеалі весь список, включно з телефоном, грошима і документами, якраз поміщається в міні-сумочку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 7 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Призначення | |
| Призначення | Жіноча сумочка на літо, сумка для жінок чорна шкіряна, модний жіночий клатч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 809 ₴







