Чоловічий затискач для купюр з натуральної шкіри, чоловічий гаманець шкіряний, затискач для грошей відкидний
Чоловічий затискач для грошей з натуральної шкіри, чоловічий гаманець шкіряний, затискач для відкидної купюр
100% ручної роботи наших швачок. Використовували найкращі матеріали.
У моду все більше входять маленькі гаманці кишенькового формату,
які практично не поступаються функціональності середнім і великим моделям.
Такі аксесуари зручно носити у кишені чи сумці, вони мають відділення для грошей, карток, візиток – все, що потрібно мати із собою.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
▪️ Затискач під карти
▪️ Три відділення під карти
▪️ Натуральна шкіра Crazy Hors
Розмір: 11.5х8 см
Ідеальний для будь-якої сумки, задньої кишені джинс, внутрішніх кишень курток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Колір | Зелений |
| Довжина | 11.5 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Тип шкіри за способом оброблення | Crazy Horse |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Кількість відділень на змійці | Немає |
| Призначення | |
| Призначення | Чоловічий затискач для купюр із натуральної шкіри, чоловічий гаманець шкіряний, затискач для грошей відкидний |
- Ціна: 685 ₴










