Чоловіча сумка через плече шкіряна, чорна сумка месенджер для чоловіків, барсетка з натуральної шкіри
Чоловіча сумка через плече шкіряна, чорна сумка месенджер для чоловіків, барсетка з натуральної шкіри
▪️Характеристики:
- Розмір: 20*24*4 см
- усередині без підкладки
- Під клапаном є кишеня, та основне відділення з двома кишенями
Шкіряна сумка з регулюючим ременем
Ця сумка створена виключно з натуральних та якісних матеріалів. Стильна з мінімальним оформленням, яке доповнить будь-який образ.
ЯК ВИЗНАЧИТИ НАТУРАЛЬНУ ШКІРУ?
Натуральна шкіра не ділиться на шари.
Необроблений зріз у натуральній шкірі завжди буде ворсистим, у штучних матеріалів він буде рівний.
З тильного боку ви знайдете тканинне покриття у штучного матеріалу або м'який і ворсистий внутрішній шар у натуральної шкіри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Бичок |
| Кількість відділень | 2 |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Магніт |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Тип шкіри за способом оброблення | Crazy Horse |
| Основні атрибути | |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина | 200 мм |
| Розмір | Середній |
| Призначення | |
| Призначення | Чоловіча сумка через плече шкіряна, чорна сумка месенджер для чоловіків, барсетка з натуральної шкіри |
- Ціна: 2 472 ₴








