Чоловіча шкіряна сумка через плече, сумка месенджер із натуральної шкіри, модна шкіряна сумка для чоловіків
Чоловіча шкіряна сумка через плече, сумка месенджер із натуральної шкіри, модна шкіряна сумка для чоловіків
Натуральна шкіра
- два основні відділення
- три додаткові
- металева фурнітура
- регульований плечовий ремінь
- Розмір: 21х19х5
Шкіряна сумка з регулюючим ременем
Ця сумка створена виключно з натуральних та якісних матеріалів. Стильна з мінімальним оформленням, яке доповнить будь-який образ.
ЯК ВИЗНАЧИТИ НАТУРАЛЬНУ ШКІРУ?
Натуральна шкіра не ділиться на шари.
Необроблений зріз у натуральній шкірі завжди буде ворсистим, у штучних матеріалів він буде рівний.
З тильного боку ви знайдете тканинне покриття у штучного матеріалу або м'який і ворсистий внутрішній шар у натуральної шкіри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Флотар |
| Кількість відділень | 5 |
| Відділення | 2 основних |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 21 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Стан | Новий |
| Жорсткість | Середня жорсткості |
| Тип сумки | Барсетка |
| Стиль | Класичний |
| Підкладка | True |
| Основні атрибути | |
| Форма | Квадратна |
| Довжина | 5 мм |
| Розмір | Середній |
| Назнаение | |
| Призначення | Чоловіча шкіряна сумка через плече, сумка месенджер із натуральної шкіри, модна шкіряна сумка для чоловіків |
- Ціна: 2 137 ₴








