Чоловіча барсетка класична, чорна сумка шкіряна через плече, сумка месенджер з клапаном
Клапан на магнітах
Три великих відділення
Металева фурнітура
Натуральна шкіра
Регульований плечовий ремінь
Розміри: 24х21х5 см
Шкіряна сумка з регулюючим ременем
Ця сумка створена виключно із натуральних і якісних матеріалів. Стильна, з мінімальним оформленням, яке доповнить будь-який образ.
ЯК ВИЗНАЧИТИ НАТУРАЛЬНУ ШКІРУ?
Натуральна шкіра- не ділиться на слої.
Необроблений зріз у натуральній шкірі завжди буде ворсистий.У штучних матеріалів він буде рівний.
З тильної сторони ви знайдете тканинне покриття у штучному матеріалі, або мягкий і ворситий внутрішній слой у натуральній шкірі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень | 3 |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Основні | |
| Жорсткість | М' яка |
| Тип сумки | Месенджер/ Поштова |
| Ручки | Ні. |
| Плечовий ремінь | True |
| Стиль | Класичний |
| Тип шкіри | Флотар |
| Призначення | Чоловіча барсетка класична, чорна сумка через плече шкіряна, сумка месенджер із клапаном |
- Ціна: 2 680 ₴









