Чоловіча шкіряна бананка, чоловіча сумка через плече з натуральної шкіри, чорна сумка на пояс
Чоловіча шкіряна бананка, чоловіча сумка через плече з натуральної шкіри, чорна сумка на пояс
Що з себе представляє сумка-бананка і що це таке?
Зручна міні-сумка на одне плече, поміщаються всі необхідні дрібниці, також є бананки більшого формату, які повністю можуть замінити барсетку або класичний МЕСЕДЖЕР
▪️Характеристики:
- висота: 21 см
- ширина: 11 см
- Товщина: 6 см
- натуральна шкіра - флотар (зерниста)
- металева фурнітура
- регульований плечовий ремінь
- одне велике відділення
- Одна додаткова кишеня
Якісна натуральна шкіра, надає сумці особливо привабливого ефекту
З чим модна носити бананку?
Та з чим завгодно, будь-яка футболка, штани, шорти, або сорочка, в літньо-весняний період, кріпиться як на пояс так і на грудях. В осінньо-зимовий період можна одягати наверх куртки або більш теплого одягу, сумка легко регулюється завдяки ременю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Бакетбег |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Флотар |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 11 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Призначення | |
| Призначення | Чоловіча шкіряна бананка, чоловіча сумка через плече з натуральної шкіри, містка чорна сумка на пояс |
- Ціна: 1 744 ₴









