Барстека чоловіча Puma, сумка через плече для чоловіків, текстильна барсетка на три відділення, брендова сумка
Барстека чоловіча Puma, сумка через плече для чоловіків, текстильна барсетка на три відділення, брендова сумка
Барсетка - виключно чоловічий аксесуар. У ній можна зберігати гаманець, телефон, документи та інші необхідні речі.
Барсетка – невелика сумка для носіння через плече.
Підходить майже всім чоловікам.
Якщо раніше це був аксесуар переважно торговців, то зараз це вишукані вироби для поважних людей.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Матеріал: Оксфорд тканина
розміри:
Висота: 23 см.
Ширина: 18 см.
Глибина: 6 см
Надійна фурнітура
Регульовані ремінець
3 відділення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Оксфорд |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 6 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Призначення | |
| Призначення | Барстіка чоловіча Puma, сумка через плече для чоловіків, текстильна барсетка на три відділення, брендова сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 451 ₴








